В останні десятиріччя суспільство все більше турбує стан навколишнього середовища, ми все частіше відчуваємо на собі вплив глобального потепління, спричиненого нераціональним використання вичерпних ресурсів та перевиробництвом.

Згідно даних досліджень Комісії Європейського союзу з питань екології проведених в 2018р. щорічно в ЄС продається 300-500 млн.струменевих та 10-20 млн. лазерних картриджів, і тільки 20% з них використовуються вторинно, а 40-70% закінчують свій життєвий цикл на сміттєзвалищах.

Ми вносимо свою частку до глобальних зусиль по збереженні навколишнього середовища відновлюючи картриджі — продукти нафтопереробки та працюємо, щоб картриджі використовувалися знову та продовжували свій експлуатаційний термін, а дотримання суворих стандартів якості і використання професійних витратних матеріалів забезпечують еталонний друк.

Крім того, даний покопійний проект передбачає раціональне використання техніки — замість потреба купляти, обслуговувати та підтримувати запасними картриджами багато малопотужних апаратів, ми пропонуємо в користування професійну швидкісну техніку класу medium/big offfice, де один апарат здатен замінити 5 і більше, тим самим захищаючи довкілля.

Ці всі зусилля дають економію використання вичерпних ресурсів – нафтопродуктів , з яких можуть бути виготовлені картриджі та запчастини; енергоресурсів для їх виготовлення та переробки; економію роботи сміттєпереробних заводів та економію Вашого бюджету.

ДАВАЙТЕ ПІКЛУВАТИСЬ ПРО ДОВКІЛЛЯ РАЗОМ!