СПіК - ДОВКІЛЛЯ
СПіК
СУПУТНИК ВАШОГО БІЗНЕСУ
Ukrainian / English
+38 (032) 243-33-39
+38 (032) 243-75-99
ДОВКІЛЛЯ

МИ ДБАЄМО ПРО ОХОРОНУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА!

?
   Щороку утилізації підлягяє понад 1 млн картриджів в Україні, 100 млн картриджів в Німеччині, 80 млн - у Франції. Можна лише уявити цей показник на світовому рівні.

   Ми робимо свій внесок до глобальних зусилль по збереженні навколишнього середовища відновлюючи картриджі — продукти нафтопереробки, які зазвичай закінчують свій життєвий цикл на сміттєзвалищах. Наша компанія докладає максимум зусиль для того, щоб картриджі використовувалися знову та продовжували свій експлуатаційний термін.

   Завдяки наполегливій праці наших інженерів життєвий цикл більшості лазерних картриджів, які обслуговуються в нашому сервісному центрі триває понад 20 заправок/регенерацій. Така статистика демонструє формат збереження довкілля шляхом економії в різних галузях, а саме :

  • економію використання вичерпних ресурсів - нафтопродуктів , з яких можуть бути виготовлені картриджі,
  • економію енергоресурсів для виготовлення та переробки порожніх корпусів картриджів,
  • економію роботи сміттєпереробних заводів,
  • економію бюджету покупця.
   Тому відновлення та заправка картриджів захищають наше довківлля, а дотримання суворих стандартів якості і використання професійних витратних матеріалів забезпечує еталонний друк.


1 заправлений картридж економить 2,5л нафтопродуктів!

МИ ЗА ЗБЕРЕЖЕННЯ ДОВКІЛЛЯ!

НОВИНИ
Вітання з Новим роком! Графік роботи на свята.
01.01.2019 p.
Вітаємо з Новим роком та Різвом Христовим! Бажаємо, щоб зимові свята подарували мир, добробут та здоров'я Вам та Вашим родинам! Віримо, що новий рік покращить та зміцнить нашу співпрацю по забезпеченні друком.
Розгорнути
Графік роботи: 01 січня - вихідний день, з 2 по 4 січня - робочі дні, 07 січня -вихідний день, з 8 січня - звичний режим роботи.
Згорнути
Повний аутсорсинг друку - ПОКОПІЙНИЙ ДРУК
01.01.2018 p.
Пропонуємо співпрацю згідно системи Покопійного друку - комплексного обслуговування друкуючої техніки, при якому Ви отримуєте в повне розпорядження потужний швидкісний мережевий принтер або БФП та оплачуєте
Розгорнути
тільки за надруковані копії/сторінки згідно принципу: СКІЛЬКИ НАДРУКОВАНО - СТІЛЬКИ ОПЛАЧЕНО. Ви займаєтесь своєю професійною діяльністю, а всі питання стосовно друку ми беремо на себе! Покопійний друк- це економія часу, грошей, емоцій! Деталі за телефоном : (032) 236-70-92
Згорнути