СПіК - ПРО НАС
СПіК
СУПУТНИК ВАШОГО БІЗНЕСУ
Ukrainian / English
+38 (032) 243-33-39
+38 (032) 243-75-99
ПРО НАС

СПіК | СЕРВІС ПРИНТЕРІВ І КАРТРИДЖІВ

   Сервісний центр "СПІК" з великим досвідом роботи (починаючи з 2005р.) в даній галузі в класі преміум-якості та корпоративних програм. Основні напрамки діяльності: заправка та відновлення картриджів, програма вічного картриджа - "Необмежений картридж", ПОКОПІЙНИЙ ДРУК, обслуговування лазерного друкуючого та копіювального обладнання, продаж витратних матеріалів, принтерів.

МІСІЯ

   Наша місія полягає в максимальному професіоналізмі задля досягнення результату. Надійність, експертний підхід і динамізм — наші сильні сторони. Знання ринку з 2005р. дозволяє знаходити рішення для будь-яких поставлених задач клієнта. Широка площина корпоративних систем співпраці, великий асортимент витратних матеріалів та можливість опрацьовувати найбільші запити забезпечуючи рівень premium-якості є нашими конкурентими перевагами. Досвід роботи та знання ринку разом з бажанням співпрацювати з кожним клієнтом, а також наша активна позиція щодо охорони довколишнього середовища є привабливими рисами для наших партнерів. Команда "СПІКу" втілює в життя принцип "рециклінгової економії", який дозволяє повторно заправляти, відновлювати та переробляти картриджі задля економії вичерпних ресурсів. Інновації та постійних розвиток дають право констатувати орієнтованість на клієнта та можливість виконання завдянь різного типу складності.

ЦІННОСТІ

   Ми співпрацюємо згідно принципу моделі чесного бізнесу. Це означає створення економічних, соціальних та етичних цінностей у нашій діяльності. Постійних розвиток та відкритість до комунікацій є основою успіху нашої компанії.


НОВИНИ
Вітаємо з Великоднем ! Графік роботи на свята.
28.04.2019 p.
Щирі привітання зі святом Пасхи! Бажаємо, щоб це світле свято принесло мир та добробут у Ваші серця та оселі, наповнило їх радістю та сміхом, а весна подарувала сили для нових бізнес-звершень.
Розгорнути
Графік роботи: з 28 квітня по 01 травня - вихідні дні, 02 - 03 травня - робочі дні, 06 - 08 травня - робочі дні, 09 травня - вихідний день, 10 травня - робочий день, 11 травня - робочий скорочений день.
Згорнути
Повний аутсорсинг друку - ПОКОПІЙНИЙ ДРУК
01.01.2018 p.
Пропонуємо співпрацю згідно системи Покопійного друку - комплексного обслуговування друкуючої техніки, при якому Ви отримуєте в повне розпорядження потужний швидкісний мережевий принтер або БФП та оплачуєте
Розгорнути
тільки за надруковані копії/сторінки згідно принципу: СКІЛЬКИ НАДРУКОВАНО - СТІЛЬКИ ОПЛАЧЕНО. Ви займаєтесь своєю професійною діяльністю, а всі питання стосовно друку ми беремо на себе! Покопійний друк- це економія часу, грошей, емоцій! Деталі за телефоном : (032) 236-70-92
Згорнути